Galeria Sztuki Akwarium

www.galeriaakwarium.pl

Godziny otwarcia:

Codziennie: 12.00 - 20.00

Galeria Sztuki Akwarium

zajmuje się wystawiennictwem, promowaniem i sprzedażą sztuki współczesnej i dawnej. W  naszej ofercie znajdą Państwo prace zarówno uznanych artystów jak i młodych, którzy rozpoczynają karierę artystyczną. Chcemy dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorcy prezentując : malarstwo sztalugowe, akwarele , grafikę ,rysunek, rzeźbę oraz sztukę użytkową. Ofertę wzbogacamy wyszukanymi bibelotami sztuki dawnej. Współpracujemy z  50 artystami z całej Polski.

Galeria proponuje:

- sprzedaż prac aktualnie znajdujących się w galerii

- zlecenie wykonania dzieła przez wskazanego malarza współpracującego z galerią

- zlecenia wykonania kopii określonego obrazu

Kontakt : tel. 0 601526111 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

akwarium

Zapraszamy na nową wystawę do Galerii Akwarium

AKWARIUM  GALERIA  SZTUKI  w Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia Waterfront w Gdyni zaprasza na wystawę akwarel Magdaleny Janisz pt.”Mozaika Gdyńska”.Ekspozycję będzie można oglądać do 19 grudnia codziennie w godzinach otwarcia Centrum.

Bardzo wcześnie zaczęła rysować i malować, a później do obrazów dołączyła  fascynację fotografią.. Motywem głównym tworzonych przez Magdalenę Janisz obrazów i fotografii były zawsze kolor i światło. Nigdy nie widziała dwóch takich samych krajobrazów, za każdym razem nawet ten sam pejzaż wydaje jej  się inny. W obrazach i fotografiach, niezależnie od tego czy są to obrazy realistyczne czy abstrakcyjne, pragnie oddać nastrój zmiennej chwili.. Maluje głównie akwarelami, ale skłania się także ku soczystym pastelom i zdecydowanym kolorystycznie farbom akrylowym. Wykonuje też prace w ołówku, temperze, często też miesza techniki malarskie. Uwielbia oglądać fotografie i obrazy innych twórców. 
lipiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Reklama
do góry
Strona główna | Waterfront | Kino | Gastronomia | Sklepy/Usługi | Kontakt
© Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia Waterfront. All Right Reserved. 2010.